
| file download | /uploads/product/YN-YDY4333-2912P-33/YN-YDY4333-2912.pdf |
|---|---|
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 40g |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Resonant Frequency | 2900±500Hz |
| Tone | Constant |
| SPL | ≥90dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤20mA |
| Operating Voltage | 6~24V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY4333-2912P-33 |
| Impedance | / |
| Product size | 43*33mm |
| Capacitance at 120Hz | / |