
| file download | /uploads/product/YN-YDY4739-2812W100/YN-YDY4739-2812W100-02.pdf |
|---|---|
| Carton size | / |
| Weight | 53g |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Resonant Frequency | 2800±500Hz |
| Tone | / |
| SPL | ≥115dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤100mA |
| Operating Voltage | 6~15V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY4739-2812W100 |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 47.3*39.3*23.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |