
| file download | /uploads/product/YN-DCW9042ST-16-2703P-4/YN-DCW9042-16-2703P4.pdf |
|---|---|
| Weight | 1g |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 2700±300Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤60mA |
| Operating Voltage | 2~4V |
| Rated Voltage | 3V |
| Model | YN-DCW9042ST-16-2703P-4 |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 16±4Ω |
| Product size | 9*4.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |