
| file download | /uploads/product/YN3020-0402WD85/YN3020-0402WD85.pdf |
|---|---|
| Model | YN3020-0402WD85 |
| Rated Voltage | 2W |
| Operating Voltage | 2.5W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 100±3dB |
| Resonant Frequency | 1500±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Weight | 6g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 30*20*7.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |