
| file download | /uploads/product/YN-JXY2315-0403W100/YN-JXY2315-0403W100.pdf |
|---|---|
| Model | YN-JXY2315-0403W100 |
| Rated Voltage | 3V |
| Operating Voltage | 2~5V |
| Current Consumption | ≤20mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥70dB |
| Resonant Frequency | 400±100Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 10g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 22.5*16*14.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |