
| file download | /uploads/product/YN-YDY-3026A-2412W-150/YN-YDY-3026A-2412W-150.pdf |
|---|---|
| Model | YN-YDY-3026A-2412W-150 |
| Rated Voltage | 12V |
| Operating Voltage | 9~15V |
| Current Consumption | ≤40mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥85dB |
| Resonant Frequency | 2400±500Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 9g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 30*26mm |
| Capacitance at 120Hz | / |