
| file download | /uploads/product/YN40DT-16005/YN40DT-16005.pdf |
|---|---|
| Model | YN40DT-16005 |
| Rated Voltage | 0.5W |
| Operating Voltage | 0.8W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 93±3dB |
| Resonant Frequency | 500±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 11g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 40*5.1mm |
| Capacitance at 120Hz | / |