
| file download | /uploads/product/YN4028-0403/YN4028-0403.pdf |
|---|---|
| Model | YN4028-0403 |
| Rated Voltage | 3W |
| Operating Voltage | 3.5W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 85±3dB |
| Resonant Frequency | 550±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+60℃ |
| Storage Temperature | -40~+75℃ |
| Weight | 12g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 40*28.2*6.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |