
| file download | /uploads/product/YN-YDW2311-3712P3/YN-YDW2311-3712P3.pdf |
|---|---|
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 3700±300Hz |
| SPL | ≥100dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤25mA |
| Operating Voltage | 6~13V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDW2311-3712P3 |
| Weight | 6g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 23.5*11.4mm |
| Capacitance at 120Hz | 22000±30%nF |