
| file download | /uploads/product/YN-YDW10032-40W-30/YN-YDW10025-40W-30.pdf |
|---|---|
| Model | YN-YDW10032-40W-30 |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Operating Voltage | 1~25V |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥75dB |
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 0.3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 10*3.2mm |
| Capacitance at 120Hz | 60000±20%nF |