
| file download | /uploads/product/YN-DCY9650/YN-DCY9650.pdf |
|---|---|
| Carton size | / |
| Weight | 1.5g |
| Storage Temperature | -30~+85℃ |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | / |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤30mA |
| Operating Voltage | 2~5/4~7/8~15V |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Model | YN-DCY9650 |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 9.6*9.6*5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |