
| file download | /uploads/product/YN5212-0810/YN5212-0810.pdf |
|---|---|
| SPL | 78±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 10.5W |
| Rated Voltage | 10W |
| Model | YN5212-0810 |
| Resonant Frequency | 2000±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -25~+60℃ |
| Storage Temperature | -25~+70℃ |
| Weight | 33g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 52*12mm |
| Capacitance at 120Hz | / |