
| file download | /uploads/product/YN5318-08015WD300/YN5318-08015WD300.pdf |
|---|---|
| SPL | 92±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 2W |
| Rated Voltage | 1.5W |
| Model | YN5318-08015WD300 |
| Resonant Frequency | 410±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Weight | 9g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 53*18*14.4mm |
| Capacitance at 120Hz | / |