
| file download | /uploads/product/YN-DCW5525-10-3103S/YN-DCW5525-10-3103S.pdf |
|---|---|
| Carton size | / |
| Weight | 1g |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 3100Hz |
| SPL | ≥80dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤120mA |
| Operating Voltage | 2-4V |
| Rated Voltage | 3V |
| Model | YN-DCW5525-10-3103S |
| Quantity | / |
| Impedance | 10±2Ω |
| Product size | 5.5*5.5*2.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |