
| file download | /uploads/product/YN-4739-2912W/YN-YDY4739-2912W140.doc |
|---|---|
| Impedance | / |
| Product size | 47*39*23.5MM |
| Capacitance at 120Hz | / |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 27.5g |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥105dB |
| Resonant Frequency | 2900±500Hz |
| Operating Voltage | 9~15V |
| Current Consumption | ≤130mA |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY4739-2912W |