
| file download | /uploads/product/YN-YDY4218-2912W/YN-YDY4218-2912W140.doc |
|---|---|
| Product size | 42*18MM |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Carton size | / |
| Weight | 15g |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 2900±500 |
| SPL | ≥110dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤50mA |
| Operating Voltage | 3-24V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY4218-2912W |
| Capacitance at 120Hz | / |