
| file download | /uploads/product/YN-YDY4216-2812W/YN-YDY4216-2812W140.doc |
|---|---|
| Capacitance at 120Hz | / |
| Product size | 42*16mm |
| Impedance | / |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 13.5g |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 2800±500 |
| SPL | ≥110dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤15mA |
| Rated Voltage | 5/12/24V |
| Operating Voltage | 3~26V |
| Model | YN-YDY4216-2812W |