
| Product size | 39.5*22mm |
|---|---|
| Storage Temperature | -20~+80℃ |
| Impedance | / |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 10g |
| Operating Temperature | -30~+85℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 3100±500Hz |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥85dB |
| Current Consumption | ≤50mA |
| Operating Voltage | 3-24V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY4023-3112W |
| Capacitance at 120Hz | / |