
| file download | /uploads/product/YN-YDY30245-3512W/YN-YDY30245--3512W170.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 3500±500Hz |
| SPL | ≥100dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤15mA |
| Operating Voltage | 3-26V |
| Rated Voltage | 5/12/24V |
| Model | YN-YDY30245-3512W |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 13.2g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 30*24.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |