
| file download | /uploads/product/YN-YDY-3015A-3512W/YN-YDY-3015A-3512W-110.doc |
|---|---|
| Weight | 7.2g |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 3500±500Hz |
| SPL | ≥90dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤10mA |
| Operating Voltage | 3-24V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY-3015A-3512W |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 30*15mm |
| Capacitance at 120Hz | / |