
| file download | /uploads/product/YN-YDW2616-3212W/YN-YDY2616-3305W100doc.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 3300±500Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤35mA |
| Operating Voltage | 6-14V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY2616-3305W |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 10.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 25.6*16mm |
| Capacitance at 120Hz | / |