
| file download | /uploads/product/YN-YDY2325-3512W/YN-YDY2325-3512W.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 3500±500Hz |
| SPL | ≥90dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤12mA |
| Operating Voltage | 5-15V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY2325-3512W |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 6.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 23*25mm |
| Capacitance at 120Hz | / |