
| file download | /uploads/product/YN-YDY2316-3512W100/YN-YDY2316-3512P-17.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 3700±500Hz |
| SPL | ≥90dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤12mA |
| Operating Voltage | 3-24V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY2316-3512W100 |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 5.1g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 23*16mm |
| Capacitance at 120Hz | / |