
| file download | /uploads/product/YN-YDY2310-3512P-15/YN-YDY2310-3512P-15.pdf |
|---|---|
| Resonant Frequency | 3500±500Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤10mA |
| Operating Voltage | 3-24V |
| Rated Voltage | 3/5/12/24V |
| Model | YN-YDY2310-3512P-15 |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 3.3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 23*10mm |
| Capacitance at 120Hz | / |