
| file download | /uploads/product/YN-YDY14075-4012P-7.6/YN-YDY14075-4012P-7.6.doc |
|---|---|
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤12mA |
| Operating Voltage | 3-24V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY14075-4012P-7.6 |
| Resonant Frequency | 4000±500Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 1.1g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 14*7.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |