
| file download | /uploads/product/YN-YDW1404-4012W/YN-YDW1404-4012W35.doc |
|---|---|
| SPL | ≥75dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Operating Voltage | 2~30V |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Model | YN-YDW1404-4012W |
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 1g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 14*4mm |
| Capacitance at 120Hz | 12000±40%nF |