
| file download | /uploads/product/YN-YDW13025-4112S/YN-YDW13025-4112S.pdf |
|---|---|
| Impedance | / |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 0.3g |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 4100Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Operating Voltage | 1-25V |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Model | YN-YDW13025-4112S |
| Product size | 13*13*2.5 |
| Capacitance at 120Hz | 15000±30%pF |