
| file download | /uploads/product/YN-YDW10025-4012W/YN-YDW10025-4012W30.pdf |
|---|---|
| SPL | ≥70dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Operating Voltage | 1-25V |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Model | YN-YDW10025-4012W |
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 0.3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 10*2.5mm |
| Capacitance at 120Hz | 60000±40%pF |