
| file download | /uploads/product/YN-YDW5215-3018P/YN-YDW5215-3018P.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 3000±1000Hz |
| SPL | ≥90dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤200mA |
| Operating Voltage | 60V |
| Rated Voltage | 18V |
| Model | YN-YDW5215-3018P |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -20~+95℃ |
| Storage Temperature | -20~+105℃ |
| Weight | 14g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 51.5*15.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |