
| file download | /uploads/product/YN-YDW3010-3312P3/YN-YDW3010-3312P3.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 3300Hz |
| SPL | ≥90dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤3mA |
| Operating Voltage | 3~20V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDW3010-3312P3 |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 3.6g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 29.6*9.6mm |
| Capacitance at 120Hz | 25000±30%nF |