
| file download | /uploads/product/YN-YDW2722-2712P/YN-YDW2722-2705P-12.5.doc |
|---|---|
| Capacitance at 120Hz | 25000±40%nF |
| Product size | 27*22*H7mm |
| Impedance | / |
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 2.8g |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 2700Hz |
| SPL | ≥90dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Operating Voltage | 1-30V |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Model | YN-YDW2722-2712P-5 |