
| Resonant Frequency | 2000Hz |
|---|---|
| SPL | ≥80dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤3mA |
| Operating Voltage | 2.5~25V |
| Rated Voltage | 5V |
| Model | YN-YDW2211-2005P3 |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 21.5*11mm |
| Capacitance at 120Hz | / |