
| file download | /uploads/product/YN-YDW2207-4012P10/YN-YDW2207-4012P10.doc |
|---|---|
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Operating Voltage | 1-30V |
| Rated Voltage | 3/5/12V |
| Model | YN-YDW2207-4012P10 |
| Resonant Frequency | 4000±500Hz |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 2.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 22*7mm |
| Capacitance at 120Hz | / |