
| file download | /uploads/product/YN-YDW1407-4005PA-7.6/YN-YDW1407-4005PA-7.6.doc |
|---|---|
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤3mA |
| Operating Voltage | 1-30V |
| Rated Voltage | 5V |
| Model | YN-YDW1407-4005PA-7.6 |
| Tone | Constant |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 0.9g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 14*7mm |
| Capacitance at 120Hz | 12000±40%nF |