
| file download | /uploads/product/YN-YDY2316-3512P-17/YN-YDY2316-3512P-17.doc |
|---|---|
| Weight | 5.2g |
| Storage Temperature | -40~+85℃ |
| Operating Temperature | -35~+75℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 3500±500Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤15mA |
| Operating Voltage | 3~24V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDY2316-3512P-17 |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 23.2*16mm |
| Capacitance at 120Hz | / |