
| Model | YN-40D-0403 |
|---|---|
| Rated Voltage | 3W/5W |
| Operating Voltage | 4W/5.5W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~10kHz |
| SPL | 75±3dB; 85±3dB |
| Resonant Frequency | 600±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 22g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 40*22mm |
| Capacitance at 120Hz | / |