
| Model | YN-52D-0405 |
|---|---|
| Rated Voltage | 5W/10W |
| Operating Voltage | 10W/12W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~11kHz |
| SPL | 80±3dB |
| Resonant Frequency | 600±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -18~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Weight | 88g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω;8±15%Ω |
| Product size | 52.6*33.6mm |
| Capacitance at 120Hz | / |