
| Model | YN-78D-0805 |
|---|---|
| Rated Voltage | 5W |
| Operating Voltage | 7/10W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~12kHz |
| SPL | 86±3dB |
| Resonant Frequency | 600±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 120g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω;8±15%Ω |
| Product size | 78*29mm |
| Capacitance at 120Hz | / |