
| Carton size | / |
|---|---|
| Weight | 138g |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 500±20%Hz |
| SPL | 81±3dB |
| Frequency Range | 210~4000Hz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 12W |
| Rated Voltage | 10W |
| Model | YN-5090-0410 |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 50*90*36.8mm |
| Capacitance at 120Hz | / |