
| Resonant Frequency | 620±20%Hz |
|---|---|
| SPL | 80±3dB |
| Frequency Range | fo 0~13kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 5W |
| Rated Voltage | 3W |
| Model | YN-50D |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 18g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 50*18mm |
| Capacitance at 120Hz |