
| Model | YN-45-BX22-E32 |
|---|---|
| Rated Voltage | 5W |
| Operating Voltage | 6W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~18kHz |
| SPL | 85±3dB |
| Resonant Frequency | 620±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Weight | 40g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 4±15%Ω |
| Product size | 45*23MM |
| Capacitance at 120Hz | / |