
| file download | /uploads/product/YN40DT-0801/YN40DT-0801.pdf |
|---|---|
| Model | YN40DT-0801 |
| Rated Voltage | 1W |
| Operating Voltage | 2W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | 350Hz~6000Hz |
| SPL | 83±3dB |
| Resonant Frequency | 520±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -30~+65℃ |
| Storage Temperature | -40~+65℃ |
| Weight | 9g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±20%Ω |
| Product size | 40*4.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |