
| file download | /uploads/product/YN3525-0801WD/YN3525-0801WD200.doc |
|---|---|
| Storage Temperature | -30~+60℃ |
| Operating Temperature | -20~+55℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 500±20%Hz |
| SPL | 86±3dB |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1.2W |
| Rated Voltage | 1W |
| Model | YN3525-0801WD |
| Weight | 6g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 35*25*5.5mm |
| Capacitance at 120Hz | / |