
| file download | /uploads/product/YN30D-0801WD/YN30D-0801WD-300 带耳朵.doc |
|---|---|
| Storage Temperature | -30~+60℃ |
| Operating Temperature | -20~+55℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 500±20%Hz |
| SPL | 85±3dB |
| Frequency Range | fo 0.2~20kHz |
| Current Consumption | / |
| Operating Voltage | 1.2W |
| Rated Voltage | 1W |
| Model | YN30D-0801WD |
| Weight | 3g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 30*5.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |