
| file download | /uploads/product/YN-YDW2204-4005W/YN-YDW2340-4005W40.doc |
|---|---|
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 1.6g |
| Storage Temperature | -20~+70℃ |
| Operating Temperature | -10~+60℃ |
| Tone | Constant |
| Resonant Frequency | 4000±500Hz |
| SPL | ≥85dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤2mA |
| Operating Voltage | 2~15V |
| Rated Voltage | 5V |
| Model | YN-YDW2204-4005W |
| Impedance | / |
| Product size | 22.1*4.2mm |
| Capacitance at 120Hz | / |