
| file download | /uploads/product/YN-YDW4035-G3P/YN-YDW4035-3212G3P.doc |
|---|---|
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Tone | / |
| Resonant Frequency | 3200±500Hz |
| SPL | ≥95dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤3mA |
| Operating Voltage | 5~15V |
| Rated Voltage | 12V |
| Model | YN-YDW4035-3212G3P |
| Weight | / |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | / |
| Product size | 40.5*19mm |
| Capacitance at 120Hz | 30000±30%nF |