
| Model | YN17D-08005WD |
|---|---|
| Rated Voltage | 0.5W |
| Operating Voltage | 1W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 90±3dB |
| Resonant Frequency | 1150±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -30~+70℃ |
| Weight | 5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±15%Ω |
| Product size | 17*3.8mm |
| Capacitance at 120Hz | / |