
| file download | /uploads/product/YN3212-0801WD70/YN3212-0801WD70.doc |
|---|---|
| Model | YN3212-0801WD70 |
| Rated Voltage | 1W |
| Operating Voltage | 1.2W |
| Current Consumption | / |
| Frequency Range | fo 0~20kHz |
| SPL | 98±3dB |
| Resonant Frequency | 1150±20%Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+60℃ |
| Storage Temperature | -20~+60℃ |
| Weight | 9.5g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 8±10%Ω |
| Product size | 32*12mm |
| Capacitance at 120Hz | / |