
| file download | /uploads/product/YN-YDW12055-40P-6.5/YN-YDW12055-40P-6.5.doc |
|---|---|
| Quantity | / |
| Carton size | / |
| Weight | 1g |
| Storage Temperature | -30~+80℃ |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Resonant Frequency | 4000Hz |
| Tone | Constant |
| SPL | ≥80dB |
| Frequency Range | / |
| Current Consumption | ≤5mA |
| Operating Voltage | 3~30V |
| Rated Voltage | / |
| Model | YN-YDW12055-40P-6.5 |
| Impedance | / |
| Product size | 12*5.5mm |
| Capacitance at 120Hz | 12000±40%nF |