
| file download | /uploads/product/DET-402-G-1/规格书DET-402-G-1.pdf |
|---|---|
| Model | DET-402-G-1 |
| Rated Voltage | 3V |
| Operating Voltage | 2~4V |
| Current Consumption | ≤120mA |
| Frequency Range | / |
| SPL | ≥70dB |
| Resonant Frequency | 3100Hz |
| Tone | / |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Storage Temperature | -40~+90℃ |
| Weight | 1g |
| Carton size | / |
| Quantity | / |
| Impedance | 11±1Ω |
| Product size | 3*4.5*1.9mm |
| Capacitance at 120Hz | / |